700 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA !
MAİL ORDER ÖDEMELERİNİZDE PEŞİN FİYATINA 4 AYA VARAN TAKSİT ! MAİL ORDER ÖDEMELERİNİZDE PEŞİN FİYATINA 4 AYA VARAN TAKSİT ! MAİL ORDER ÖDEMELERİNİZDE PEŞİN FİYATINA 4 AYA VARAN TAKSİT ! MAİL ORDER ÖDEMELERİNİZDE PEŞİN FİYATINA 4 AYA VARAN TAKSİT !

Hakkımızda

Neden Ziraiparça?
 
Tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösterenlerin ihtiyaç duyabileceği her türlü tarım aleti, makine, hayvancılıkekipmanları,zirai şaft ve benzeri malzemeler ziraiparça.com adresinden temin edilebilir. Firmanın geniş bir çeşit yelpazesine sahip olan ürünleri sektörde yapılan her iş tipine uygun malzeme içerir.
 
Orijinal ve Garantili Ürünler
 
ziraiparca.com web sitesinde satışa sunulan zirai makinelerin her biri orijinal ve garantilidir. Yurt içinde imal edilen ya da ithal edilen her ürün yeterli garanti süresine sahiptir ve garanti sürelerinde ortaya çıkabilecek problemler gerektiğinde marka  tarafından giderilir. Lider ziraat markalarının tedarikçisi olarak ziraiparca.com satış sonrası dönemlerde de müşterilere gerekli desteği sunar.
Satışı yapılan makinelerin orijinal yedek parça ve aksesuarları da sitede mevcut olup güvenle satın alınabilir.
 
7/24 Teknik Destek İmkanı
 
Firmanın web sitesinde haftanın her günü ve günün her saati aktif olan teknik destek hizmetleri sunulur. Uzman çalışanların yer aldığı destek ekibi satış öncesi ve satış sonrası dönemlerde tam bir destek sunar. Ürünlerin kullanım amaçları, özellikleri, marka ile ilgili bilgileri, garanti şartları, fiyatları ve benzeri her konuda müşteriler bilgilendirilir.
Müşterilerin memnuniyetinin sağlanması ve güvenle alışveriş edebilmesi için gerekli imkanlar sağlanır. Güler yüzlü hizmet esas kabul edilir. Satış sonrasında da müşteriler teknik destek ekipleri ile istedikleri zaman bağlantıya geçerek tarım makinelerinin kullanımı ya da benzer konularda destek alabilir.
 
Güvenli Alışveriş İmkanı

Firmanın web sitesinde güvenli ödeme sistemi kullanılır. Bu sayede müşterilerin bilgilerinin çalınması gibi bir risk yaşanmaz. Kişisel bilgilerin korunması konusunda hassasiyet gösterilir. Kişisel Bilgilerin Korunması Kanunu ile uyumlu şekilde müşteri bilgilerinin rıza dışında saklanması ve üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 
Hemen tıkla , WhatsApp'tan bizimle iletişime geç !
Yükleniyor...