750 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA !

Büyükbaş Hayvan Kulak Küpesi - İşletmelere ve Şahıslara Özel Küpe

  • Yazılmasını istediğiniz metinler : *
    Örn ; Firma Adı , Telefon Numarası , Çiftlik İsmi vs.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Büyükbaş Hayvan Kulak Küpesi - İşletmelere ve Şahıslara Özel Küpe

Büyükbaş hayvan kulak küpesi işletmeye ve şahsa özel numaralandırma özelliğiyle sürü yönetiminde önemli bir rol oynar. Lazer kalıcı baskı ile numaralandırılan seri basamaklı numaralarımız, gayri resmi işaretlemeler için üretilmektedir.
Kulak küpesi üzerine büyük puntolarla sıra numarası, orta puntolarla işletme adı ve küçük puntolarla telefon numarası gibi özel metinleri lazer kalıcı baskı ile düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde markanızı ve iletişim bilgilerinizi açık ve net bir şekilde hayvanlarınıza özgü kulak küpeleriyle temsil edebilirsiniz.
YAZDIRMAK İSTEDİĞİNİZ METNİ  Yan kısımda bulunan yazdırmak istediğiniz metinler bölümüne yazabilirsiniz.

Kulak küpelerimiz, isteğe bağlı olarak çiftlik ya da işletme adınızla birlikte tercih ettiğiniz renklerde sunulmaktadır. Pembe, yeşil, turuncu ve turkuaz renkler arasından seçim yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

TR [Plaka kodu] şeklinde resmî kodlar ile sipariş kabul edilmemektedir. 

Firma Adını girerken örnek ( SÜTAŞÇİTFLİĞİ) . (MARET Hayvancılık) . (MOVA ÇİFTLİĞİ) . (NAMET Hayvancılık) şeklinde yazdırabilirsiniz.
 

Küpe üzerine yazılan yazılardan ek ücret alınmaz.
Not: Siparişiniz baskıya verildikten sonra iade işlemi yapılmamaktadır.

 

DİŞİ HAYVAN KÜPESİ İÇİN ÖLÇÜLER
GENİŞLİK58mm
UZUNLUK65mm
AĞIRLIK9 gr
 
ERKEK HAYVAN KÜPESİ İÇİN ÖLÇÜLER
GENİŞLİK58mm
UZUNLUK50mm
AĞIRLIK8 gr
 

Baltaş Küpe Takma Pensi ile uyumlu olan kulak küpelerimiz, düşme ve kırılmalara karşı garantilidir. Yanlış pens kullanımından kaynaklı sorunlar yaşamamak için kendi üretimimiz olan pensleri tercih etmenizi öneririz.
 

DİKKAT ! :  Kulak küpe takma ve kullanım sürecinde, doğru pens kullanımı büyük önem taşır. Yanlış pens kullanımı kulak küpelerinin kırılmasına ve düşmesine neden olabilir.

Firmamız, sizin için özel olarak üretilen kulak küpeleri için firmamız bünyesinde sunulan pens kullanımını tavsiye etmektedir. Sadece firmamız bünyesinde satışa sunulan penslerle birlikte kullanıldığında, kulak küpelerimiz düşmeye karşı garanti altındadır.

Farklı penslerle kullanılan süreçlerde oluşabilecek düşme ve kırılmalar garanti kapsamımız dışındadır. Güvenli ve sağlam bir kullanım için lütfen kendi üretimimiz olan pensleri tercih edin.

KÜPE ALIŞVERIŞLERINIZDE KARGO ÜCRETI KAPIDA ODENMEKTEDIR.

 

KARGO UCRETI 40 - 45 TL ' DIR.

 

KAPIDA ÖDEME YÖNTEMI YOKTUR.

ANLAYIŞINIZ IÇIN TESEKKUR EDERIZ.

 

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN VEYA SİPARİŞ ETMEK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

TESLİMAT
 
Siparişinizi 14:00 öncesi verdiyseniz gün içinde kargoya verilir ve sizlere en erken ertesi gün teslim edilmektedir.14:00 sonrası kargolarını ertesi gün kargo firmasına teslim ediyoruz.

Bazı ürünlerimiz depo teslimi olduğu için kargo firmalarına ürünü teslim etmemiz gecikiyor.
Bu ürünlerde kargoya teslim süreleri belirtilmektedir.Bu ürünlerde kargo sürelerimiz minimum 4 gün ile maksimum 7 gün arasında değişmektedir.

ÜRÜNÜMÜZDE BUNUN GİBİ BİR BİLGİLENDİRMEYİ GÖRDÜĞÜNÜZDE DİKKATE ALINIZ.


ÖRN :


Köy,kasaba ve mobil taşıma bölgelerine kargo teslimat maalesef ki yoktur.Bu durum Kargo firmaları ile alakalı olup firmamızla bir bağlantısı yoktur.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Dilerseniz Teslimat hakkında bilgi almak için Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
GARANTİ KOŞULLARI

Garanti koşulları tercih ettiğiniz ürünlere göre değişebilir.Ürün açıklama kısmında Garanti Koşulları veya Belgesi adı altında sizlere sunulan PDF (DÖKÜMAN) ve broşürler sayesinde garanti koşullarını ve garanti kapsam detaylarını öğrenebilirsiniz. 
Yükleniyor...
Biz buradayız.Size nasıl yardımcı olabiliriz?